dijous, 11 d'agost de 2011 19:15 Junta
Imprimeix

 

FESTA MAJOR MORADA ‘11

Dimecres 17

19h. Gimcana per adults (Pl. Prat de la Riba)

Organitza: The Chanquettes

Col·laboren: La Plaça, Cal Jordi, La Pinya, Ca l’Isern, La Llesca, Cafe&Te, Eva, Frayman i Ja hi som tots

Dijous 18

18h. Paint-ball Morat (Pl. Pau Casals)

Organitza: Chipirón Clan

Equips de 5 persones

Premi per l’equip guanyador: Partida de Paint-ball gratis

20.30h. Engrescada de les colles (Pl. Major)

Competició Morats i Torrats

21.30h. Sopar popular Morat (Pista exterior Riera Seca)

Organitza: Morats

Sopar: Botifarra amb cigrons a la menorquina

Col·laboren: Cansaladeria Fabre, El Prat i Cal Giralt

Preu: 2€ socis i 4€ no socis

23.30h. Festa Morada (Pub Els OMS)

Organitza: Morats

Entrada gratuïta

Divendres 19

17.30h. Pintada de guixos (Rbla. Balmes)

Organitza: Moradetes

19h. Tapes Tour (Pl. Major)

Organitza: Comando Tapeo

Recorregut: Granja Europa, Pi Tapes, Ca La Leo, Granja Celes, Casa Gerardo, BCC

Preu: 5€ socis i 8€ no socis

Dissabte 20

10h. Acapta de sang (Mercat Vell)

Competició Morats i Torrats

Acta solidari

19h. Cercavila d’inici de festes. Pregó amb Toni Albà( de Pl. Pau Casals a Pl. Prat de la Riba)

Organitza: Colla Gegantera

Caps de colla de Morats i Torrats acompanyen al pregoner

23.15h. Nomenament del Morat i Torrat d’Honor (Pl. Prat de la Riba)

Organitza: Morats i Torrats

23.30H. Versots de Festa Major (Pl. Prat de la Riba)

Organitza: Morats

00.00h. Encesa del campanar (Pl. Prat de la Riba)

Organitza: Morats i Torrats

Diumenge 21

7h. Gran despertada de Festa Major (Pl. Prat de la Riba)

Competició Morats i Torrats

Gran despertada de Festa Major

23.30h. Festival Mastega el So (Parc de Can Mulà)

Organitza: Salmó Fumat

Grups: Los Barrankillos, Brams i Acció Sonora Antifeixista (DJ)

Dilluns 22

10h. Gimcana infantil Morada i Posa’t morat infantil (Parc de Can Mulà)

Organitza: Chipirón Clan i Comando Xuxes

Esmorzar: Fleca Llargués i Xurreria

Premis: Mollet Comerç, La Patufa, Basoli

17h. Estirada de cotxe infantil (Av. Llibertat)

Competició Morats i Torrats

Col·labora: MolletAuto

18h. Estirada del camió (Av. Llibertat)

Competició Morats i Torrats

19h. La Garrinada (Pl. Pau Casals)

Competició Morats i Torrats

22h. Monòleg amb Txabi Franquesa (Pl. Pau Casals)

Organitza: Comando Tapeo

00.00h. Cursa en roba interior (Av. Llibertat)

Competició Morats i Torrats

Col·laboren: Punt Love

00.30h. Grease Graduation Dance by Morats (Pl. Pau Casals)

Organitza: Comando Tapeo

Col·laboren: Joieria Llobet

Dimarts 23

11h. Corregot infantil (Pl. Pau Casals)

Competició Morats i Torrats

12.30h. Concurs de truites i truitada (Pl. Major)

Organitza: The Chanquettes

Col·laboren: Bodega Zaga

18h. L’afartada (Av. Llibertat)

Competició Morats i Torrats

19.30h. Cita a cegues (Pl. Pau Casals)

Organitza: Les guindilles

Col·laboren: Marisqueria Huelva, Marionnaud, Punt Love

23.45h. Ball del Fanalet (Envelat)

Competició Morats i Torrats

veredicte de la colla guanyadora de Festa Major

 

Colaboradors:

 






 

 

 

 

Darrera actualització de diumenge, 11 de maig de 2014 21:32